GRAFICKÉ ZMĚNY- 26.5.2006
Udělal jsem pár grafických změn s pomocí Microsoft Office 2007 Beta 2. Snad se vám to bude líbit. Taky jsem zrušil sekci 'Kvíz'.
BOŘÍKOVY LAPÁLIE, VERZE 3 - 21.5.2006
Další významná aktualizace této stránky. Zbavil jsem se textové verze a přidal jsem verzi bez tolika obrázků pro pomalejší internetové připojení. Také tu je trochu pozměněný vzhled a pár nových věcí. Galerie bude snad brzy obnovena (ale nemůžu to zaručit) a plánuju obnovení sekce 'Seriál' až budu vědět něco víc. (Pokud o tom něco víte tak mi to napište do kontaktu nebo do fóra.)
 
VESELÉ VÁNOCE - 20.12.2005
Šťastné a veselé... Vyšla nová kniha ze série Mikulášových patálií, knih bez kterých by Boříkovy lapálie neexistovaly. Tato kniha drží titul Nové Mikulášovy patálie - Návrat z Prázdnin. Zatím jsem ještě nepřečetl ani jednu knihu z této série, takže mě to ani moc nezajímá... Také jste si určitě všimli, že tato stránka obdržela nový, vánoční vzhled. Jako dárek jsem vám přidal sekci E-shop. Pokud chcete sekce Teorie či Citáty, tak mi nějaké, pokud možno, pošlete. Já na to prostě nemám čas...
 
BOŘÍKOVY LAPÁLIE, VERZE 2 - 17.11.2005
Vyšla nová verze stránek 'Boříkovy lapálie' - je tu nový design, nové sekce, apod...
 
NAROZENINY VOJTĚCHA STEKLAČE - 21.10.2005
Vyšla nová kniha - Velké Boříkovy lapálie. Jedná se o soubor tří knih - Boříkovy lapálie, Boříkovy lapálie kniha druhá a Boříkovy nové lapálie. Také se konala AUTOGRAMIÁDA Vojtěcha Steklače aby se oslavily jeho padesáté narozeniny! Všechno nejlepší! Také všichni co se účastnili této autogramiády mi, prosím, napište.
 
NOVÁ SEKCE - 23.4.2005
Tak jsem "zprovoznil" sekci Čtenářský deník. Zatím tam nic není, pouze první kapitola. Tak by to mělo zhruba vypadat. Obrázky jsem ještě nepřidal.
 
ANKETY - 23.4.2005
Aktualizoval jsem sekci ankety. Chystám úplně novou sekci čtenářský deník.
 
BANNER - 15.4.2005
Začínám velkou aktualizaci těchto stránek. Zatím jsem přidal banner který mi poslala vivienleigh. Díky. O dalších aktualizacích budu informovat ;)
 
POMOC
!!! POZOR !!! Pokud by mi někdo chtěl pomoci vytvořit menu, tak mi napište na mail - pomoc@borikovylapalie.wz.cz nebo pište přes kontakt. Díky.