Logo

NOVINKY

26.5.2006 Grafické změny
Udělal jsem pár grafických změn s pomocí Microsoft Office 2007 Beta 2. Snad se vám to bude líbit. Taky jsem zrušil sekci 'Kvíz'.

21.5.2006 B.L. Verze 3
Další významná aktualizace této stránky. Zbavil jsem se textové verze a přidal jsem verzi bez tolika obrázků pro pomalejší internetové připojení. Také tu je trochu pozměněný vzhled a pár nových věcí. Galerie bude snad brzy obnovena (ale nemůžu to zaručit) a plánuju obnovení sekce 'Seriál' až budu vědět něco víc. (Pokud o tom něco víte tak mi to napište do kontaktu nebo do fóra.)

20.12.2005 Veselé Vánoce
Šťastné a veselé... Vyšla nová kniha ze série Mikulášových patálií, knih bez kterých by Boříkovy lapálie neexistovaly. Tato kniha drží titul Nové Mikulášovy patálie - Návrat z Prázdnin. Zatím jsem ještě nepřečetl ani jednu knihu z této série, takže mě to ani moc nezajímá... Také jste si určitě všimli, že tato stránka obdržela nový, vánoční vzhled. Jako dárek jsem vám přidal sekci E-shop. Pokud chcete sekce Teorie či Citáty, tak mi nějaké, pokud možno, pošlete. Já na to prostě nemám čas...

17.11.2005 B.L. Verze 2
Vyšla nová verze stránek 'Boříkovy lapálie' - je tu nový design, nové sekce, apod...

21.10.2005 Narozeniny
Vyšla nová kniha - Velké Boříkovy lapálie. Jedná se o soubor tří knih - Boříkovy lapálie, Boříkovy lapálie kniha druhá a Boříkovy nové lapálie. Také se konala AUTOGRAMIÁDA Vojtěcha Steklače aby se oslavily jeho padesáté narozeniny! Všechno nejlepší! Také všichni co se účastnili této autogramiády mi, prosím, napište.

23.4.2005 Nová sekce
Tak jsem "zprovoznil" sekci Čtenářský deník. Zatím tam nic není, pouze první kapitola. Tak by to mělo zhruba vypadat. Obrázky jsem ještě nepřidal.

23.4.2005 Ankety
Aktualizoval jsem sekci ankety. Chystám úplně novou sekci čtenářský deník.