Logo

KNIHY

Boříkovy lapálie
Bude brzy

Boříkovy lapálie, kniha druhá
Bude brzy

Nové Boříkovy lapálie
'Pekelná parta' se vrací jako teenageři. Mají učitele Hamáčka (přečtěte si knihu Pekelná třída řádí), ale školy se tento příhěh moc netýká... Tento příběh se týká Chrobáka, Hašlí, peněz, a, samozřejmě, Boříkovy party. Chrobák shání zaměstnání, protože jeho vynálezy nejsou moc populární když přijde k penězím (vynálezy jsou moc nebezpečné), a poradí se s Boříkovou partou jak si vydělat. Ta ale potřebuje trochu peněz pro jednu "práci" co si vymysleli, a tak zkouší prodávat Chrobákovy staré hašle proti kašly. Tyhle hašle budou sice vydělávat, ale jsou opravdu bezpečné pro český lid???

Pekelná třída
Bude brzy

Pekelná třída řádí
Bořík & spol. se vrací spolu s jejich pekelnou třídou a novým třídním, Hamáčkem, v další knize Boříkových lapálií, Pekelná třída řádí. Ale nečeká na ně jen nový třídní, ale i dobrodružství, která obsahují jejich spolužáka Štekyho, Hamáčkovo desatero, povodeň, a výlet do středověku. Taky se začnou tvořit milostné páry... Tahle kniha prostě stojí za přečtení!!!

Bohoušek & spol.
Kluci se chtějí pomstit třídnímu šplhounovi Bohouškovi, za to že podváděl při sběrové soutěži. Nahromadí se v nich vztek za všechna bezpráví které museli kvůli Bohouškovi prožít, a východisko je jediné - POMSTA. Kluci si také myslí že je jejich vlastní rodiče nemají rádi, a proto se rozhodnout utéci z domova. Jako pojistku si s sebou vezmou Bohouška - tím zabijí dvě mouchy jednou ranou. Kluci prožijí napínavé a zamotané dobrodružství s velice překvapivým cílem.

Aleš & spol.
A hned po Bohouškovi tady máme Aleše... Ve třídě se objeví nová holka, Růženka, která se zkamarádí s klukama, bude bydlet v cirkuse, a bude soudit 'trojboj' na rozhodnutí kdo bude vůdce jejich party. A, jak už podle obalu můžete posoudit, Aleš se jím stane. Ale jak to jejich parta přežije s novým vůdcem, v tomto případě Alešem???

Mirek & spol.
A je tu třetí kniha ze série Boříkových lapálií - Mirek & spol. Nyní jsou tu závažné problémy - Boříkovy rodiče se hádají, panélák, kde Bořík bydlí se bude bourat a Bořík se stěhuje od jeho nejlepších kamarádů na druhý konec Prahy... Ale, naštěstí i naneštěstí, Mirek má nápad... A jako vždycky z toho bude veeeeeelkej průšvih.

Čenda & spol.
Bude brzy

Jak jsme se učili slušně nadávat
Sedm nových Boříkových příběhů (Jak za mnou přijeli kamarádi, Jak jsme sbírali houby, Jak jsme se učili slušně nadávat, Jak jsme hráli divadlo, Jak jsme chtěli Drábince udělat radost, Jak jsme šli s tátou na fotbal, a Jak jsem se zamiloval), které na sebe nenavazují... Dá se to špatně popsat... Určitě počkejte na čtenářský deník!!! (Nebo, jestli byste mohli, mi s čtenářským deníkem pomožte...)